Satfinder 5 Pro AHD Uydu Yön Bulucu
Satfinder 5 Pro AHD Uydu Yön Bulucu

SATFİNDER 5 PRO AHD (00005)

Marka : SATFİNDER
Fiyat : $185.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺6.015,54(KDV Dahil)

SATFİNDER 5 PRO AHD UYDU YÖN BULUCU (AS05PRO-AHD)

:
  • SATFINDER 5 PRO AHD 3.5” LCD Tft ekrana ve 800MHz işlemciye sahip NIT fonksiyonlu profesyonel Spektrum Analiz yapabilen HD TV görüntü gösterebilen , ışıklı tuş takımı ile hızlı ve kolay kurulum yapabileceğiniz DVB-S/S2 Uydu Ölçüm test ölçüm cihazıdır. SATFINDER 5 PRO-AHD çanak anten kurulumlarının en doğru şekilde yapılması için profesyonel bir ölçü aletidir. Cihaz 3.5" Lcd Tft renkli monitörü ile SD ve HD Digital TV programlarını ayrıca 950-2150mhz arasındaki frekans spektrumu (normal ve gelişmiş modda) görüntüleyebilirsiniz.

  • Cihaz 32 farklı LNB tipi hafızasında bulunmaktadır. Ayrıca 3 tanede Kullanıcıya özel değiştirilebilir LNB tipleri bulunmaktadır. 22Khz Tone - 13/18V seçebilir.  Diseq-C 1.0-1.1-1.2 ve Multiswitch merkezi sistemleri destekler . USALS motor sistemleri kurulumları yapabilir ve tek kablo üzerinden UNICABLE I&II desteği (SCR,dCSS) EN50494/EN50607 JESS sistemlerinin ölçümünü yapabilir. Lnb beslemesi kısa devrelere karşı korumalarıdır ve ekranda uyarıları mevcuttur.

  • Cihazı 3000mAh 7.4V Lithium Polymer şarjlı pilleri üzerinden kullanabilir ayrıca Harici 220V AC şarj aleti ve Araç içi çakmaklık şarj aparatı ile şarj edebilirsiniz. Pil blokları ve şarj devreleri kısa devreye ve yüksek akımlara karşı korumalıdır. Ortalama Çalışma süresi 3 saat kadardır.  Bu hassas alet birçok işleve sahip olmasına rağmen , çok yönlü ve kullanımı kolaydır. SATFINDER 5 PRO-AHD cihazını ayrıca AHD-TVI-CVI-ANALOG güvenlik CCTV kamera test monitörü olarak kullanabilirsiniz.

  • İngilizce , Türkçe ,Almanca , Fransızca , İspanyolca , Portekizce , Hollandaca , İtalyanca OSD Menü Dilleri mevcuttur.  Askılı Koruma Çantası ve pilleri ile birlikte sadece 1 kilogram ağırlığı olan süper hafif bir ölçü aletidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR